Мир наизнанку

Світ навиворіт. Латинська Америка. Нетуристична Мексика та Куба. Серія - 4

68
0

В 4 серії 6 сезону ми вивернемо навиворіт мегаполіс Мехіко - місто, якому можна позаздрити: хочете вірте, хочете ні - але в мексиканській столиці можна абсолютно безкоштовно брати велосипеди напрокат.
Ми покажемо вам унікальний винахід - протверезіння по-мексиканськи за допомогою струму.
Вас чекають страшні історії мексиканської столиці - як відлюдник, рятуючись від духу потонулої дівчинки, створив одне з найстрашніших місць на Планеті - острів ляльок.
Теотіуакан. Ми відправимося в древнє місто в передмісті Мехіко, де колись проводились людські жертвоприношення, а сьогодні сюди з'їжджаються люди з усього світу, щоб підзарядитися сонячною енергією.
Релігія злочинців і наркобаронів. Культ смерті.
У найнебезпечнішому районі мексиканської столиці, до якого іноземцям краще навіть не наближатися - ми знайдемо храм, в якому віруючі поклоняються жіночому скелету в яскравому одязі - Святий Смерті.
Віруючих в Санта Муерте називають шанувальниками диявола і сатаністами, а їх релігію - чорною магією.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь