Мир наизнанку

Світ навиворіт. Латинська Америка. Нетуристична Мексика та Куба. Серія - 3

18
0

У 3 серії 6 сезону Світ навиворіт познайомиться з сучасними нащадками майя - індіанцями цоціль. Вони живуть у Мексиці, повністю ігноруючи її закони і порядки. Цоціль - народ суворий, вони ненавидять людей з камерами, щиро вважаючи, що кожна фотографія краде частинку їх душі. Вірять, що алкоголь - це священний напій і чим більше його пити, тим ближче до бога можна стати. Тому тут можна побачити просто шокуючі сцени: маленьких дітей поять вином. А ще тут в пошані чаклуни і шамани. Ми станемо свідками страшного чаклунського обряду - як цоціль лікують хвороби за допомогою жертвоприношень.

У місті Сан-Крістобаль нас чекає найромантичніший сюжет сезону. Новорічна казка, або вокзал для двох: як випадкова зустріч на автовокзалі з прекрасною мексиканкою Фабіола повністю змінила долю українця Олександра і зробила Мексику його другим домом.

А потім нас чекає місто Текіла - батьківщина легендарного мексиканського напою, однією з візитних карток країни і улюбленого алкоголю латиноамериканських мачо і мар'ячі. Тільки в нашій програмі ви побачите всі секрети текільной виробництва за технологіями прадідусів: засукавши рукава, ми візьмемося за роботу - будемо рубати блакитну агаву, покажемо як з її соку зробити головний мексиканський напій і, звичайно ж, навчимо його пити.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь