Мир наизнанку

Світ навиворіт. Індонезійська експедиція. Знайомство з нянею американського президента

0
0

Невідомі роки Обами. Багато хто напевно читав, що в дитинстві Барак Обама кілька років прожив в Індонезії. Але подробиці, які в Джакарті дізналася програма "Світ навиворіт", відомі одиницям. Дмитро Комаров побуває в індонезійському "білому" домі майбутнього президента і познайомиться з людьми, які не за чутками знають, яким був Баррі Суторо - саме так звали в дитинстві Барака Обаму.

Шкільний вчитель одного з найвпливовіших людей на планеті розповість, як Обама розважався в дитинстві, кого любив смикати за волосся, а кого - колоти олівцем. Однокласниця поділиться секретом - яка кличка була у маленького Баррі, а шкільний друг, відомий Джакартський адвокат, розповість про свого друга дитинства те, що про нього ще ніхто не розповідав.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь