Мир наизнанку

Світ навиворіт. Індонезійська експедиція. Острів Балі. Кращий експерт з Індонезії

0
0

У 17 серії індонезійського сезону ми продовжимо нашу подорож островом богів і демонів - Балі. Сьогодні нас чекає, мабуть, одне з найбільш вражаючих, шокуючих і грандіозних видовищ на острові - обряд масової кремації. Тільки балійці знають, як перетворити сумну подію на грандіозне свято з танцями і веселощами.

Балійські традиції настільки унікальні, що розібратися в них можна тільки за допомогою сходознавця, тому ми відправимося в гості до кращого експерта з Індонезії в СНД. Михайло Циганов покаже, як перетворити своє життя на мрію - цілий рік жити і працювати в тропіках, орендуючи розкішну віллу на Балі за ціною хрущовки в Києві.
Ну, а на закуску - культурна програма. Вперше в історії Балійського театру - на сцену вийде не баліець, а українець! Дмитро Комаров зіграє роль напівдемона-напівсвященика в одній з найважливіших сцен Рамаяни.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь