Мир наизнанку

Світ навиворіт. Індонезійська експедиція. Острів Балі. Чоловік світу

14
0

16 серія програми Світ навиворіт буде присвячена легендарному, неймовірному і таємничому острову Балі.
 
Наша подорож островом богів і демонів почнеться з одного з найважливіших подій у житті балійця - страшного, болісного, але приголомшливо красивого обряду ініціації - підпилювання зубів.
 
Громадянин світу. Людина без паспорту і місця проживання. Ми познайомимося з божевільним, в хорошому значенні слова, чоловіком, який купив яхту за 1000 доларів і відправився в подорож навколо світу. Сам-один. Про що думає людина, коли впевнена, що вмирає, і вранці вже не прокинеться? Унікальне відео Сергія Морозова і його розповіді про те, як він прощався з життям під час моторошного шторму посеред океану.
 
Кулінарна подорож на Балі: тільки тут креветки бувають п'яними. Нас чекає захоплюючий і дуже веселий кулінарний майстер-клас з приготування страви, яка так і називається: п'яні креветки.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь