Мир наизнанку

Світ навиворіт. Індонезійська експедиція. Острів Балі. Нелегальні бої цвіркунів

37
0

У 14 серії програми Світ навиворіт нас чекають неймовірні пригоди й азарт. Ми знову вирушаємо на самий « коштовний » острів Індонезії - Калімантан , де в минулому випуску добували алмази. Сьогодні нас теж чекає дорогоцінна робота - ми доберемося до справжніх золотих копалень , потоваришуємо з родиною кустарних старателів і, в кращих традиціях фільмів про золоту лихоманку, будемо два дні поспіль , стоячи по пояс у воді , промивати тонни піску з річкового дна , отримавши шанс зірвати справжній золотий джек -пот.
Буде у нас і другий шанс розбагатіти й полоскотати собі нерви . З Калімантана ми вирушимо на знаменитий туристичний острів Балі , щоб побувати в місцях , про які не пишуть у путівниках, і куди не водять екскурсії . Розвага для справжніх чоловіків : ризик , азарт , поліція , допінг і величезні гроші на кону - нелегальний турнір, де за великі гроші б'ються цвіркуни .

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь