Мир наизнанку

Світ навиворіт. Індонезійська експедиція. Острів Ява. Заповідник Меру Бетірі

22
0

Ми продовжуємо вивчати найбільш густонаселений острів в світі , Яву , але сьогодні перебираємось з бетонних джунглів в джунглі справжні . Наша мета - один з найбільших заповідників в східній частині Яви - Меру Бетірі .

У заповіднику на березі індійського океану ми станемо свідками унікального видовища - як гігантські морські черепахи відкладають яйця , познайомимося з черепахою на ім'я Україна , дізнаємося , як індонезійські рейнджери захищають черепашаче потомство від хижаків і випустимо в океан 250 маленьких черепашенят .

Ну а потім на нас чекає південь острова Ява , місто Дкок'якарта і найнезвичайніша макаронна фабрика в світі. Один з її головних співробітників - справжнісінький бик. Ось така індонезійська відповідь італійцям .

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь