Мир наизнанку

Світ навиворіт. Індонезійська експедиція. Острів Нова Гвінея. Похід на ринок

25
0

У сьомій серії індонезійського сезону ми продовжимо вивчати традиції і побут первісних аборигенів з далекого острова Нова Гвінея .

Чим живуть і як розважаються колишні людожери в найцивілізованішому місті регіону - Вамене ? Нас чекає грандіозний фестиваль , на який з'їжджаються всі племена округи , щоб ... воювати один з одним. Папуаси вбираються і наносять бойове розфарбування - так само, як це робили їхні предки , коли йшли в бій. Тепер це , швидше , військовий спектакль , але аборигени по- справжньому біжать в атаку , стріляють з лука , метають списи і падають замертво . Вмирають вони , правда , не насправді, але , в цілому , грають самих себе , тому що не так давно все це було частиною їхніх буднів.

Тільки в програмі Світ навиворіт - папуаська вечірка в українському стилі! Разом з аборигенами з племені дані ми приготуємо справжній український борщ. Папуаси , які звикли їсти тільки солодку картоплю , вперше в житті будуть чистити моркву і буряк , і плакати від ріпчастої цибулі. Але всі ці продукти нам ще належить знайти на ринку ...

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь