Мир наизнанку

Світ навиворіт. Індонезійська експедиція. Осрів Нова Гвінея. Нові пригоди на острові Нова Гвінея.

21
0

Нові пригоди на дикому і важкодоступному острові планети - Нова Гвінея. У цьому місці ще практично немає доріг, тому ми будемо літати на місцевих авіамаршрутках - стародавніх напіврозвалених літаках з тріщинами у фюзеляжі. І на початку будемо вивчати Вамену - невеличке індонезійське містечко, яке можна назвати столицею папуаських племен, а його жителів - цивілізованими папуасами. І хоча більшість чоловіків - городян вже давно носить джинси, решта не можуть відвикнути ходити босоніж, а замість одягу надягати лише Котеку - гарбузовий чохол, що прикриває чоловічу гідність. Прикрашають себе чоловіки пір'ям та іклами.

В околицях Вамени ми знайдемо колишніх людожерів з племені дані, які до цих пір живуть за законами предків: тут жінкам відрубують фаланги пальців, якщо вмирає хтось з їхніх близьких родичів, а померлих вождів перетворюють на мумії, які сотні років зберігаються в будинках простих людей.

Ексклюзив програми Світ навиворіт - церемонія, на яку папуаси ніколи раніше не пускали іноземців та журналістів, ми побачимо моторошний обряд - як кремують знаменитого вождя одного з племен Нової Гвінеї.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь