Мир наизнанку

Світ навиворіт. Індонезійська експедиція. Острів Сулавесі. День народження церкви та незвичний базар

37
0

Ми продовжимо знайомство зі страшними і абсолютно незвичними для нас поховальними традиціями народності тораджі на острові Сулавесі : покажемо стародавні склепи , які стали розвагою для туристів, що люблять поблукати по людських кістках, і побачимо дуже нетипові могили , в яких ховали немовлят - в стовбурах дерев.

Зайдемо в гості в звичайний тораджійський будинок з дахом у формі човна. Дивно , але всередині він схожий на нашу " хрущовку " .

Від тораджів перемістимося на північ острова Сулавесі , щоб погуляти на веселому християнському святі - дні народження церкви , де народ безтурботно танцює під знайомий кожному з нас танець маленьких каченят .

На міському ринку Томогон дізнаємося , що означає страшна, в прямому сенсі слова, кулінарія : подивимося , як торгують у м'ясному відділі місцевим делікатесом - летючими мишами.
А наостанок вирушимо в джунглі на пошуки дивного створіння - найменшої мавпи на планеті , довгоп'ята .

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь