Мир наизнанку

Світ навиворіт. Індонезійська експедиція. Острів Солавесі. Весілля Тораджів

60
0

У четвертій серії індонезійського сезону ми познайомимося з народом , ім'я якого в дослівному перекладі звучить як « нащадки королів» , тораджі .

« Нащадки королів » живуть на острові Сулавесі в своїх традиційних будинках тонконанах з дахами , схожими на човни , і все своє життя готуються до найголовнішої події - до смерті. Ми розповімо , чому тіла померлих тораджійців роками не виносять з дому , і як на цьому заробляють так звані формалінщики . Ми покажемо , як проходять просто фантастично дорогі і неймовірно веселі похорони , дізнаємося , що найкращий подарунок на похороні - свиня або буйвол , сходимо на ринок, де буйволів продають за 20 000 доларів , і це ще не межа ... Подивимося , як робляться ляльки « тау тау » - похоронні статуетки для тораджійскої еліти , свого роду посмертні дерев'яні скульптури. Завершимо нашу поїздку ми не за упокій , а за здравіє - погуляємо на весіллі тораджів , яка , на наш подив , виявиться не такою веселою і радісною , як похорон .

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь