Мир наизнанку

Світ навиворіт. Індонезійська експедиція. Осрів Нова Гвінея. Нащадки канібалів. Частина - 3

105
0

Ми продовжуємо знайомство з одним з найбільш диких племен у світі - короваї , в одному з найбільш важкодоступних районів планети - острові Нова Гвінея .
Короваї - колишні людожери , які будують свої будинки на високих деревах. Разом з ними ми будемо жити за законами племені і кам'яного століття і навіть почуємо сповідь сина канібала : як найкраще приготувати людське м'ясо , і яке воно на смак.

Спробуємо зробити аборигенів трішки сучасніше - навчимо їх готувати гречку , чистити зуби і мити голову. Вони вперше в житті побачать комп'ютер , подивляться фільм і одягнуться . Причому , в українському стилі - у наші рідні вишиванки.

У свою чергу чоловіки - короваї розкажуть про свої традиції : навчать нас зав'язувати свій традиційний листик дупанум , що прикриває чоловічу гідність , і змусять спробувати свій головний делікатес - сагових черв'яків.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь