Мир наизнанку

Світ навиворіт. Індонезійська експедиція. Осрів Нова Гвінея. Частина - 2

119
0

У другій серії індонезійського сезону програма Світ навиворіт починає грандіозну експедицію на острів Нова Гвінея , в одне з незайманих місць на землі. Ми шукатимемо дике плем'я Короваі , яке живе на деревах і ще лише 30 років тому практикувало канібалізм . Для того , щоб дізнатися, як живуть сучасні людожери , ми пролетимо тисячі кілометрів на старих гвинтових літаках , будемо трястися в позашляховиках і дві доби плисти в нестійких каное вглиб острова , в найнепрохідніші його місця.

Ми зустрінемося з цивілізованими Короваі , які вже знають , що таке машини і навіть як користуватися мобільними телефонами. Вони стануть нашими провідниками - разом з ними ми відправимося в джунглі , Де будемо по коліно в багнюці пробиратися до головної мети - племен диких людей , які до цих пір живуть на верхівках дерев і , можливо , все ще їдять людей.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь