Міняю жінку

Переяслав-Хмельницький - Київ. Міняю жінку – 3 випуск, 11 сезон

373
0

У третьому випуску реаліті-шоу Міняю жінку (2016) запальна білявка із Переяслав-Хмельницького (Київська область) та африканська домогосподарка познайомляться із сімейним життям одна одної.

У сім’і Насті із Переяслав-Хмельницького усі хатні обов’язки виконує її чоловік Вадим, що на 20 років старший за неї. Жінка організовує відпочинок своєї сім’ї та займається власною зовнішністю.

А камерунка Надін, яка вже 6 років проживає у Києві разом зі своїм чоловіком Серілом – спокійна домогосподарка. У їхній сім’ї згідно з африканськими традиціями саме на ній усі хатні справи, а чоловік займається іншими важливими справами – навчається в університеті, з друзями кальян курить та коньяк п’є.

Чи виживе манірна українська краля у африканських реаліях і чи зможе додати чистоти та затишку до побуту? А чи вдасться темношкірій красуні здивувати та зацікавити свого нового чоловіка та навчити його легкості? 

Дивіться прямо зараз третій випуск 11 сезону шоу Міняю жінку (2016).

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь