Міняю жінку

Тернівка - Нонг-Хан. Міняю жінку – 2 випуск, 11 сезон

124
0

Дивіться другий випуск реаліті-шоу Міняю жінку 11 сезон від 13.04.2016 року. Цього разу у випуску самовпевнена домогосподарка із маленького містечка на Дніпропетровщині і скромна дівчина із Таїланду на 7 днів поміняються сім’ями.

Юля живе зі своїм чоловіком-шахтарем та донечкою у Тернівці Дніпропетровської області. Жінка дуже багато часу та грошей, які тяжкою працею заробляє чоловік на шахті, витрачає на свій зовнішій вигляд та маленьку гламурну собачку. Жінка почуває себе щасливою, успішною та коханою.  

А Тем – заощадлива господиня із міста Нонг-Хан, що у Таїланді, вона нічого не знає про Україну та бажає познайомитись із нашою культурою. На її тендітних плечах лежить відповідальність за усю родину. Вона тяжко працює у кафе, щоб забезпечити сім’ю, а чоловік не має постійної роботи, натомість багато часу проводить із своїм авто, доглядаючи за ним, немов за коханою жінкою. На обох героїнь чекає дуже складний тиждень, що принесе багато випробувань та несподіваних відкриттів.

Чи вдасться тайці вижити у суворому українському кліматі та зрозуміти бодай щось із незвичних українських традицій і як українка виховуватиме врівноваженого тайця, що в усьому покладається на волю духів – дивіться у другому випуску нового сезону Міняю жінку.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь