Міняю жінку

Міняю жінку: Мелітополь – Новоглиняне. 1 випуск, 11 сезон

70
0

Дивіться перший випуск нового, 11 сезону реаліті-шоу Міняю жінку від 06.04.2016 року.

У цьому випуску зіштовхнуться дві родини із різними світоглядами та життєвими цілями. Катерина – багатодітна мати із українського села на Кіровогорадщині, що марно намагається виправити чоловіка-гуляку, змусити його більше часу проводити з дітьми та дружиною, а не із друзями за декількома пляшками горілки.

А Олена із Мелітополя – тендітна караїмка, що вирішила присвятити себе мистецтву. Вони з чоловіком усе роблять разом: хатню роботу, доглядають за донечкою і навіть працюють. У Каті та Олени є 7 днів, щоб відчути життя одна одної, зрозуміти увесь біль, страждання, розділити радісні моменти та внести необхідні на їхню думку зміни. Чи комфортно почуватиметься працьовита селянка у творчій родині і з розміреним способом життя і чи витримає караїмка шаленого темпу сільського життя та які висновки вони зроблять для себе – дивіться прямо зараз у першому випуску реаліті-шоу Міняю жінку (11 сезон).

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь