Красуня за 12 годин

"Красуня за 12 годин". Майбутня бізнес-леді

0
0

Програма "Красуня за 12 годин" дарує шанс усім жінкам відчути себе молодими та гарними. Варто змінити зачіску, стиль, макіяж і звичайна жінка перетворюється на привабливу красуню. Для цього потрібно лише її бажання та 12 годин часу. А все інше зробить команда професіоналів на чолі з нашими ведучими Ольгою Сеймур і Ольгою Слонь.

У нашої героїні цілий день, присвячений приємним жіночим турботам. На неї чекає похід по магазинах, примірка нового стильного одягу, відвідування салону краси, а ввечері урочистий вихід до родичів у новому образі красуні.

Учасницею програми стала Тетяна – мама двох діточок. З чоловіком вона вже 10 років, познайомились ще в 15 років. Тетяна – сирота, виховали її дідусь і бабуся.

Зараз Тетяна у декреті, паралельно вчилась і отримала диплом. Жінці набридло сидіти вдома і хочеться зробити щось для себе, тому народилась ідея організувати свій бізнес. Подивившись у дзеркало, вона зрозуміла, що не дуже відповідає стилю бізнес-леді. Отже, наша програма саме те, що їй потрібно.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь