Красуня за 12 годин

"Красуня за 12 годин". Вокалістка

0
0

Програма «Красуня за 12 годин» дарує шанс усім жінкам відчути себе молодими та гарними. Варто змінити зачіску, стиль, макіяж і звичайна жінка перетворюється на привабливу красуню. Для цього потрібно лише її бажання та 12 годин часу. А все інше зробить команда професіоналів на чолі з нашими ведучими Ольгою Сеймур і Ольгою Слонь.

У нашої героїні цілий день, присвячений приємним жіночим турботам. На неї чекає похід по магазинах, примірка нового стильного одягу, відвідування салону краси, а ввечері урочистий вихід до родичів у новому образі красуні.

Цього разу учасницею проекту стала 31-річна Тетяна – вокалістка, яка співає з 5-го класу школи. За словами Тетяни, вона була відірвана від життя через довготривалу хворобу її мами. Тому значно менше приділяла часу вокалу і роботі. Також за цей час вона не змогла вийти заміж.

Тетяна відпросилась з роботи і вирішила щось таки змінити у своєму образі.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь