Инспектор Фреймут

Новий інспектор Фреймут. Оздоровчий комплекс "5 елемент"

75
0

Інспекції не оминув і найпрестижніший спа-салон України – оздоровчий комплекс "5 елемент". Його послуги може дозволити собі далеко не кожен. На 18 тис. м2 знаходяться басейни, тенісні та сквош-корти, тренажерні та спа-зали. Ціна такого задоволення – від 30 до 63 тис. грн на рік, але хвороби не залежать від статків. Небезпека таких закладів полягає у тому, що іноді заможних клієнтів не перевіряють на паразитів, інфекції, тощо.

Щоб перевірити на совість заклад для багатіїв, у експерименті Інспектора взяв участь тракторист Анатолій, який тимчасово є безхатченком. По телефону він без перешкод записався на процедури, але побачивши гостя у дверях, охорона вивела його з центру. В обслуговувані Анатолію було відмовлено, незважаючи на чеки сплачених послуг.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь