Инспектор Фреймут

Інспектор Фреймут - Ексклюзивна інспекція у зоні АТО

51
0

Ольга Фреймут проведе унікальну інспекцію у країні-члені НАТО – на базі Збройних сил Німеччини у Баварії. Телеведуча вперше покаже на українському телебаченні військовий побут солдатів НАТО: їдальню, житло, форму та вміст сухих пайків. Інспектор Фреймут з'ясує, за якими стандартами живе армія міжнародного військового блоку та якого рівня організації Україна має досягти вже найближчими роками, щоб відповідати критеріям, необхідним для вступу до НАТО.

Також у програмі Ольга Фреймут відвідає Яворівський полігон – найкращий в Україні, де проходять міжнародні військові навчання та де готують бійців перед відправленням у зону АТО. Крім цього, Ольга перевірить армійські продуктові склади у Вінницькій області, де фасують сухі пайки для українських бійців.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь