Гроші

Гроші. Школа на 100 мільйонів та азартні можновладці

18
0

Рік тому програма "Гроші" відвідала занедбану столичну школу з одним туалетом на всіх. Через рік ми були шоковані! З руїн виросла надсучасна школа. І не лише відбудували, але й з середини зробили взірцево-показовий освітній заклад. Після втручання програми "Гроші" напівсарай перетворився на найкращу школу району.
Чому чиновники намагаються віддати країну у владу одноруких бандитів. Чиновницькі ігри. Кому вигідно легалізувати азартний бізнес в Україні? «Казіно, казіно, казіно, це красуні, гламур та вино». А ще - й неймовірні прибутки. Які хтось в уряді планує насипати в свою кишеню.
Задля цього чиновники намагається реанімувати гральні зали, які з помпою і під гаслами турботи про українців - закривали зо 5 років тому.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь