Гроші

Гроші. Теракти у Парижі та хто підставив Саакашвілі в Одесі?

136
1

Це не тільки жахливе насильство. Це і глобальні зміни в історії людства. Тому сьогодні в програмі Гроші будемо розбиратися у наслідках паризької бійні для України та світу.чи готові до терактів українські спецслужби - такі сумки з уявною бомбою залишимо на двох вокзалах столиці, на Хрешатику ТВ в торгівельному центрі.
Хто найкращий політик в Україні? Звісно Михайло Саакашвілі. За півроку в кріслі губернатора Одеси він не зробив майже нічого. Але так вправно займався своїм піаром, що здається хіба не наймасштабнішим реформатором в країні. Хоча на справді є найбільшим маніпулятором. В мережі Інтернет гуляють документи, за якими Саакашвілі начебто оплатив передвиборчу компанію свого заступника Сашка Боровика за кошти, які були зібрані для ветеранів АТО.

Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
i-sdfrew    04.02.2016, 21:18
Оценка:  0
i-sdfrew
http://dochronika.ru/load/politik a/ukraina_maski_revoljucii/4-1-0- 15158
смотреть
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь