Голос країни. Перезавантаження

Голос країни. Перезавантаження - Бої - Епізод 7. Частина - 1

510
0

Четвертий сезон наймасштабнішого вокального шоу «Голос країни. Перезавантаження». Проект виходитиме на «1+1» щонеділі о 21:00.

Зірковий тренер розділяє учасників своєї команди на дуети, які змагатимуться за подальшу участь у шоу. Кожен дует отримує композицію, яку має виконати на "вокальному рингу". Виступи проходять у форматі битви, де кожен конкурсант до останнього буде боротися за своє право лишитися в команді улюбленого наставника.

Нагадаємо, четвертий сезон «Голосу країни» стартує під слоганом «Перезавантаження», що обумовлено глобальними змінами на всіх рівнях проекту: нові тренери і ведуча, сцена і декорації, а також новий підхід до відбору учасників. Ведучою «Голосу країни. Перезавантаження»стала Ольга Фреймут.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь